+86-511-86095270

تماس با ما

جیانگسو بیلی فولاد پل شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: N0.2 شعبه Meilinwan جاده, منطقه Dingmao Zhenjiang جیانگسو, چین (سرزمین اصلی)

تماس: وانگ Mr.Jack (مدیر)

تلفن: 86-511-86095270

فکس: 86-511-88881212

تلفن همراه: 86-15862985234

ایمیل: jsbaileybridge@163.com

وب سایت: http://www.cnbailey.com

پل معلق

پل معلق بیلی معرفی پل معلق بیلی است نوع پل معلق-کابل سیستم که در آن فولاد عرشه استفاده می شود به عنوان عضو، می توان مشخصه فولاد بالا اعمال کششی کاملا در دهانه بزرگ عمدتا مورد استفاده برای دهانه رودخانه گسترده خلیج و دره عمیق و باریک برای اختیار داشتن...

  Product Details

پل معلق بیلی معرفی

پل معلق بیلی است پل نوع معلق-کابل-سیستم که عرشه فولادی استفاده می شود به عنوان عضو، می توان مشخصه فولاد بالا اعمال کششی کاملا در دهانه های بزرگ، عمدتا به دهانه رودخانه گسترده استفاده می شود خلیج و دره داشتن مزایای نصب سریع، زمان ساخت و ساز کوتاه و قطعات پل می توان او را در بارها و بارها; طول دهانه به 60-300 متر است.

آن شامل پل بیلی شاهین اصلی کابل و برج.

پل معلق بیلی اصلی شاهین

ما پل بیلی به عنوان پل معلق شاهین اصلی اتخاذ. پل بیلی نوع قابل حمل، پیش ساخته خرپا پل است. توسعه یافته توسط بریتانیا در طول جنگ جهانی دوم برای استفاده نظامی و استفاده گسترده توسط واحدهای مهندسی نظامی آمریکا و بریتانیا را دیدم.

پل بیلی مزایای استفاده از ابزارهای خاص و یا تجهیزات سنگین برای جمع آوری نیاز بود. چوب و فلزی پل عناصر کوچک بودند و نور کافی به اجرا در کامیون و برداشته به محل با دست، بدون نیاز به استفاده از جرثقیل. پل ها به اندازه کافی قوی به مخازن حمل شد. پل بیلی گسترده در پروژه های ساخت و ساز مهندسی عمران استفاده می شود و گذرگاه های موقتی برای ترافیک پا و خودرو ارائه ادامه.

موفقیت پل بیلی به طراحی مدولار منحصر به فرد خود و این واقعیت که یکی با حداقل کمک از تجهیزات سنگین پیش ساخته شود می تواند بود. ترین, اگر نه همه, طرح های قبلی برای نظامی پل جرثقیل به پل قبل از مونتاژ آسانسور و پایین تر آن را به محل مورد نیاز. قطعات بیلی از آلیاژهای فلزی استاندارد ساخته شد و به اندازه کافی ساده است که قطعات ساخته شده در تعدادی از کارخانه های مختلف می تواند کاملا قابل تعویض شد. هر بخش فردی می تواند توسط تعداد کمی از مردان قادر می سازد مهندسین ارتش برای حرکت آسان تر و سریع تر از قبل، به اجرا درآمد در آماده سازی راه برای سربازان و matériel پیشرفت آنان. در نهایت، طراحی مدولار مهندسین برای ساخت هر پل به عنوان طولانی و قوی مورد نیاز، دو برابر یا سه تا زمانی، در پانل سمت حمایتی و یا در بخش پروفيل مجاز.

Hot Tags: پل معلق، پل عابر معلق، چین، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان
محصولات مرتبط