+86-511-86095270

تماس با ما

جیانگسو بیلی فولاد پل شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: N0.2 شعبه Meilinwan جاده, منطقه Dingmao Zhenjiang جیانگسو, چین (سرزمین اصلی)

تماس: وانگ Mr.Jack (مدیر)

تلفن: 86-511-86095270

فکس: 86-511-88881212

تلفن همراه: 86-15862985234

ایمیل: jsbaileybridge@163.com

وب سایت: http://www.cnbailey.com

پل فلزی قاب

مشخصات پل بزرگراه مجمع بیلی نوع 1 نصب سریع و آسان 2 کارخانه 3 صادرات مستقیم 4 استفاده نیروی کار غیر ماهر 5 قیمت پایین پل بیلی است نوع قابل حمل، پیش ساخته، پل خرپایی. توسعه یافته توسط بریتانیا در طول جنگ جهانی دوم برای استفاده نظامی و گسترده را دیدم...

  Product Details

مشخصات
1 نوع بیلی مجمع پل بزرگراه
2 نصب آسان و سریع
کارخانه 3 صادرات مستقیم
4 استفاده از نیروی کار غیر ماهر
5 قیمت پایین
پل بیلی نوع قابل حمل، پیش ساخته خرپا پل است. توسعه یافته توسط بریتانیا در طول جنگ جهانی دوم برای استفاده نظامی و استفاده گسترده توسط واحدهای مهندسی نظامی آمریکا و بریتانیا را دیدم.

پل بیلی مزایای استفاده از ابزارهای خاص و یا تجهیزات سنگین برای جمع آوری نیاز بود. چوب و فلزی پل عناصر کوچک بودند و نور کافی به اجرا در کامیون و برداشته به محل با دست، بدون نیاز به استفاده از جرثقیل. پل ها به اندازه کافی قوی به مخازن حمل شد. پل بیلی گسترده در پروژه های ساخت و ساز مهندسی عمران استفاده می شود و گذرگاه های موقتی برای ترافیک پا و خودرو ارائه ادامه.

موفقیت پل بیلی به طراحی مدولار منحصر به فرد خود و این واقعیت که یکی با حداقل کمک از تجهیزات سنگین پیش ساخته شود می تواند بود. ترین, اگر نه همه, طرح های قبلی برای نظامی پل جرثقیل به پل قبل از مونتاژ آسانسور و پایین تر آن را به محل مورد نیاز. قطعات بیلی از آلیاژهای فلزی استاندارد ساخته شد و به اندازه کافی ساده است که قطعات ساخته شده در تعدادی از کارخانه های مختلف می تواند کاملا قابل تعویض شد. هر بخش فردی می تواند توسط تعداد کمی از مردان قادر می سازد مهندسین ارتش برای حرکت آسان تر و سریع تر از قبل، به اجرا درآمد در آماده سازی راه برای سربازان و matériel پیشرفت آنان. در نهایت، طراحی مدولار مهندسین برای ساخت هر پل به عنوان طولانی و قوی مورد نیاز، دو برابر یا سه تا زمانی، در پانل سمت حمایتی و یا در بخش پروفيل مجاز.

Hot Tags: قاب فلزی پل, پل اتصال, چین, تولید کنندگان, کارخانه, عمده فروشی, ارزان

یک جفت: پل قوس فلزی

بعدی: پل تحمل پد

محصولات مرتبط