+86-511-86095270

تماس با ما

جیانگسو بیلی فولاد پل شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: N0.2 شعبه Meilinwan جاده, منطقه Dingmao Zhenjiang جیانگسو, چین (سرزمین اصلی)

تماس: وانگ Mr.Jack (مدیر)

تلفن: 86-511-86095270

فکس: 86-511-88881212

تلفن همراه: 86-15862985234

ایمیل: jsbaileybridge@163.com

وب سایت: http://www.cnbailey.com

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

استاندارد سیم و کابل کابل سینی-بوستر

سینی کابل سیم و کابل، لوله و کابل گذاری استاندارد به systematization و تعمیم کابل گذاری دستگاه ساخته شده است.

نوع پایه: شکاف پل کابلی, بسته-نوع کابل پل، این است که بیشتر قابل اجرا برای نصب کابل های کامپیوتر کابل ترموکوپل کابل کنترل محافظ کابل و دیگر دخالت سیستم بسیار حساس و حفاظت کابل در محیط های بسیار خورنده است یک اثر خوب.

سینی آرماتور، این سبک وزن، بار، خوش تیپ در ظاهر مزایای ساختار ساده و آسان برای نصب، مناسب است برای نصب کابلهای قدرت کلاچ نیز به کنترل کابل اعمال می شود.

نردبان کابل نرده ایی، اعمال به خصوص مناسب برای بالا و پایین تخمگذار از کابلهای قدرت به تخمگذار کابل مستقیم نور. فایبر گلاس، آلیاژی و سینی کابل دهانه بزرگ. و کابل trunking خط صفحه, شیاردار سیفون، كم، سنگ و از طریق تصویب و براکت، مفت خور کارخانه پل برای تقریبا یک دهه را به سرعت توسعه نه تنها serialized است و پل گونه از توسعه عادی به پل های مقاوم در برابر آتش و گونه های مقاوم در برابر خوردگی مانند پل به طور کامل قادر به تامین نیاز این پروژه.

با عمیق تر از چین در سازمان تجارت جهانی و چینی چهره بی سابقه چالش های صنعت و رقابت. فهرست صنایع برای سازمان در صنعت برای پیاده سازی تجارت الکترونیک به ارائه راه حل کامل طراحی شده برای کمک به شرکت گسترش کسب و کار آنلاین شما، ساخت برند و تصویر، بنابراین که بیشتر دانش مشتری بالقوه و درک کمک به کسب و کار.