+86-511-86095270

تماس با ما

جیانگسو بیلی فولاد پل شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: N0.2 شعبه Meilinwan جاده, منطقه Dingmao Zhenjiang جیانگسو, چین (سرزمین اصلی)

تماس: وانگ Mr.Jack (مدیر)

تلفن: 86-511-86095270

فکس: 86-511-88881212

تلفن همراه: 86-15862985234

ایمیل: jsbaileybridge@163.com

وب سایت: http://www.cnbailey.com

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

سرعت بخشیدن به تصویب استانداردهای بین المللی برای تجهیزات

استاندارد کار چین انجمن صنعت برق چهار بار جلسه اعضای کمیته کنفرانس 2008 تجهیزات برق صنعت استاندارد کار کنفرانس, در آوریل 9 تا 12 برگزار شد. این سرعت بخشیدن به تصویب استانداردهای بین المللی، به افزایش سطح استانداردهای منجر پیشرفت فن آوری صنعت برق به سطح جدید به عنوان موضوع شرکت بزرگ دولتی، شرکت، تحقیقات علمی موسسه، همچنین به عنوان نزدیک 70 میدان الکتریکی استاندارد ملی کمیته فنی و نمایندگان کمیته فنی با توجه به روح کنفرانس ملی اتخاذ استاندارد ، ترویج 2008 اولویت های برق استاندارد مورد بحث.

جلسه خیلی توجه صنعت. ترکیب چین موجود اقتصادي اجرا سیستم لو yansun در سخنرانی در افراد مضطرب به نمایش توسعه علم برای راهنمای انجام کار استاندارد و انتظار دارد پیشنهادی چهار امتیاز: استانداردهای بین المللی استفاده می شود باید برای تمام آزمون اعتبار سنجی اطلاعات آزمایش برای با توجه به بزرگ نمی تواند کور به; بهبود استاندارد توسعه یافته از جنس رو به جلو، به دنبال به استاندارد می تواند در مدت باید بازار اقتباس و فناوری توسعه; تلاش به سمت بین المللی گفتمان حق، فعال به سمت دبیر بین المللی در و رئیس خرس کار; خوب استاندارد و واجد شرایط بررسي رابطه همکاری.

او تاکید کرد که همگام سازی تحقیقات علمی و استاندارد است، همچنان به ترویج توسعه استاندارد تجهیزات، دادن بازی کامل به شرکت های پیشرو در نقش اصلی در توسعه استانداردهای تجهیزات عمده به منظور افزایش قابلیت نوآوری های مستقل، ترویج پیشرفت صنعت فن آوری برای ارائه پشتیبانی.

دوم، سرعت بخشیدن به پشتیبانی از استاندارد برای صرفه جویی در انرژی و انتشار کاهش. شکل گیری دولت رهبری شرکت و موسسات تحقیقاتی و استانداردهای کمیته را از نزدیک، استفاده از مکانیزم استاندارد برای صرفه جویی در انرژی و انتشار کاهش.

سوم برای سرعت بخشیدن به سرعت اتخاذ استانداردهای بین المللی و استانداردهای تجدید نظر برای دستیابی به استانداردهای ملی به 100 ٪ کمیسیون 3 اهداف و اهداف 95% یک پیشنهاد است. با شتاب تصویب استانداردهای بین المللی و بهبود استاندارد برق به منظور افزایش رقابت بین المللی صنعت.

چهار از شرکت های پیشرو به عنوان تكیه با تمرکز بر دستیابی به موفقیت به استانداردهای جهانی در زمینه تجهیزات تولید برق.

پنج برای سرعت بخشیدن به ساخت استاندارد بدن کار، تمرکز بر روی تعدادی از تجهیزات اصلی، عمده صنعت استاندارد فنی کمیته استاندارد محیط کار گروه است.

شش کانال اکتشاف توسعه استانداردهای بودجه پشتیبانی، همچنان به بهبود ساز و سرمایه گذاری در کسب و کار اصلی بدن و بوت در بدن استاندارد، استاندارد مجموعه، استاندارد تجدید نظر، فعالیت های استاندارد بین المللی و تقویت ارتباط با دولت های محلی به دنبال طیف گسترده ای از سیاست و بودجه پشتیبانی.