+86-511-86095270

تماس با ما

جیانگسو بیلی فولاد پل شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: N0.2 شعبه Meilinwan جاده, منطقه Dingmao Zhenjiang جیانگسو, چین (سرزمین اصلی)

تماس: وانگ Mr.Jack (مدیر)

تلفن: 86-511-86095270

فکس: 86-511-88881212

تلفن همراه: 86-15862985234

ایمیل: jsbaileybridge@163.com

وب سایت: http://www.cnbailey.com

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

واجد شرایط "بازگشت چرا کابل انتقال پی Suffered

به تازگی، تولید کننده کابل جیانگسو در ردیف استرالیا مشتری می گرداند، پس از مارس بازگشت دسته 88,000 m کابل خورشیدی در آوریل m 66,000 بازگشت صورت گرفت، دلیلی برای بازگشت طور تصادفی هنگام پاره غلاف کابل در هنگام نصب.

کابل های فتوولتائیک به عنوان اتصال اجزای سیستم انرژی خورشیدی PV و مولفه های کلیدی از اینورتر، همیشه استفاده تحت شرایط محیطی خشن، مجبور به تحمل دمای بالا تابش UV ازن، تغییرات شدید در فرسایش درجه حرارت و مواد شیمیایی. در همین حال، در طول نصب و تعمیر و نگهداری نیز فشار، خمش، تنش و کشش و قوی اثر مقاومت در برابر باید. کابل های فتوولتائیک نه تنها خواص الکتریکی خوب باید، روکش نیز بالاتر مورد نیاز از ویژگی های حرارتی و شیمیایی و مکانیکی و این ویژگی های قدرتمند و کابل عایق و روکش کیفیت مواد و فن آوری پردازش های تصمیم گیری. اگر کابل غلاف قدرت به اندازه کافی, کابل عایق آسیب پذیر را، تا زندگي کابل است و حتی کل منظومه شمسی، جدی مدارهای اتفاق می افتد یا حتی باعث آتش سوزی و صدمه شخصی. برای اطمینان از کیفیت کابل صادرات دیدار با الزامات استاندارد Changzhou کابل مخصوص شرکت های تولیدی در صادرات کابل قبل از ارسال به مشتری تعیین شده سازمان های مشهور جهان تست استانداردهای بین المللی برای پروژه گسترده تست عملکرد محصول نمونه آب و هوا و محيط زيست و شاخص های عملکرد مکانیکی است استاندارد، محصولات ما گواهینامه مربوطه منتقل شده اند. اما استرالیا نهایت کاربر در سیم کشی ساختمان در یافت، کابل سیم کشی شیعه را به پایان می رسد باید خواهد شد هسته جدایی خط باید فاصله Hou دوباره و سیستم سیم کشی پایانه اتصال و کابل دو خط موازی هسته ماده بین طراحی بد، اتصال نقاط اتصال بیش از حد غلیظ و تنگ، عملکرد واقعی در عملیات حرفه ای بدون عنوان ابزار کمکی ، شیعه بسیار آسان در نقاط اتصال سمت اشک، پرستاری به می کند خط اصلی کابل عایق لایه حادثه برهنه, دو هسته و جدایی منجر به استفاده از شیعه وجود دارد امنیت کالا پنهان، بنابراین، تمام دسته همه بازگردانده شد.

چرا گواهینامه نهایت محصول واجد شرایط رنج می برد می گرداند? جیانگ سو اداره بازرسی و قرنطینه در تحقیقات, تست استاندارد و همه الزامات محصول، در خاص، برخی از نیازهای خاص برای مناسبت های خاص و محیط های اگزوز. سیم اصلی اتصال کابل نقطه نه در ذکر است استاندارد، البته، مورد متناظر در آزمون ندارد و الزامات تعجب آور است. تولید کنندگان داخلی و خارجی به الزامات فنی از اتصال نقاط هستند همان تنظیم پارامتر ضخامت و عرض متفاوت است اما بسیاری از آنها را به حساب نمی کشی زمینه خاص محیطی و شرایط نصب ناچار شده تست و صدور گواهینامه محصول "واجد شرایط" نمی توان استفاده کرد، نهایت رنج می برد ممکن است بازگشت.

در این بخش قرنطینه آزمون یادآور سازمانی مرتبط: صادرات برای حداکثر محصولات کاهش خطر، جز به شدت با توجه به واردات مرتبط با کشور و یا استانداردهای بین المللی تولید و محصولات تشخیص در قرارداد امضا شده کیان نیز قبل باید و مشتریان خارج از کشور ارتباط کامل دقیق درک محصولات با استفاده از محیط زیست و استفاده، بهترین پیش از ارسال نمونه های فرستاده شده توسط مشتری محاکمه در دادگاه واجد شرایط Hou نمونه مهر و موم ، دوباره توسط نمونه مهر و موم برای تولید و تحویل، که چنین به محصولات هر دو دیدار با الزامات استاندارد و دیدار با مشتریان با استفاده از شرایط، برای جلوگیری از "واجد شرایط" محصول تجربه بازگشت با یک موقعیت بی دست و پا، زیان های اقتصادی غیر ضروری را کاهش می دهد.