+86-511-86095270

تماس با ما

جیانگسو بیلی فولاد پل شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: N0.2 شعبه Meilinwan جاده, منطقه Dingmao Zhenjiang جیانگسو, چین (سرزمین اصلی)

تماس: وانگ Mr.Jack (مدیر)

تلفن: 86-511-86095270

فکس: 86-511-88881212

تلفن همراه: 86-15862985234

ایمیل: jsbaileybridge@163.com

وب سایت: http://www.cnbailey.com

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

در برنامه پل شبکه نوع قاب در محیط های صنعتی

همه همراه عادات داخلی محیط صنعتی با استفاده از پل محصور (همچنین به عنوان جعبه شیاردار)، که تراز دلخواه برای کابل های برق و یا کنترل های مختلف، در حالی که در اروپا و کشورهای انقلابی جدید پل-شبکه-نوع پل قاب بسیار رایج با استفاده از کابل

هنگامی که آن را به پل شبکه می باید یک شرکت kabofei فرانسه CABLOFIL مراجعه کنید. این بنیانگذار شبکه پل, پل جدید نه تنها در اروپا و برنامه جهانی از کاربران بیشتر و بیشتر در بازار آسیا و اقیانوسیه در سال های اخیر به خصوص در گیاهان مواد غذایی و آشامیدنی و نیروگاه و کارخانه های صنعتی و صنایع سنگین و دیگر محیط های صنعتی نامیده می شود.

پل جدید است؟ آن را از سنتی پل به نفع چه بسته شد در اینجا ما باید سینی شبکه نمایندگان برای انجام مقایسه kabofei

اول از همه، باز شبکه کابل های پل طوری که ریشه همه قابل مشاهده، می تواند به طور کامل کنترل کیفیت پروژه سیم کشی در صورت عدم در آینده، می تواند به سرعت کابل مشکل تعیین و اقدامات لازم را

دوم، سینی باز شبکه اجازه می دهد تا از هر نقطه ای که به راحتی می توانید به ماشین آلات و تجهیزات را به صورت تصادفی تغییر نقطه خروجی و مختلف متصل شده است سبک و انعطاف پذیر و بالای تجهیزات تولید تحت، حدود می توان نصب شده, شما به راحتی در ماشین آلات از وسط در امتداد خطوط تولید خطوط مونتاژ نصب راه رفتن.

سوم، kabofei می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای انواع تاسیسات بدون نیاز به قطعات سفارشی مانند خم، سه راه، صلیب، کاهنده، و غیره. این مولفه های خاص می توان در سایت ساخت و ساز با استفاده از بخش راست پل را با ابزار ساده (انبردست)، به طور مستقیم و کمک به کاربران برای کوتاه شدن زمان طراحی و نصب و راه اندازی. علاوه بر این، ساختار جدید همچنین بهتر کابل های کنترل شده و آینده نگهداری می شود و زمان ارتقاء نیز بسیار آسان است.

در نهایت، با دوام و ایمن و قوی. Kabofei شبکه نوع پل قاب ساخته شده از سیم فولاد با کیفیت بالا با هم جوش خورده، پل kabofei بزرگترین آزمون جهانی پل با وزن سبک ترین کاربران با قوی ترین عملکرد تحمل. علاوه بر روي پوشش و گالوانيزه گرمائی پل kabofei و همچنین با کیفیت بالا توسط فرایند ضدعفونی 304 L و 316 L فلزی ضد زنگ سری توسط نمک اسپری تست سطح عمر آن سه تا چهار بار بار ضد زنگ فولاد خام، حتی در محیط های سخت دوام طولانی مدت تضمین می باشد.

در مجموع این سینی شبکه انقلابی برای پروژه های صنعتی از طراحان نصب و کاربران نهایی با مقدار زیادی از راحتی، معتقد است که با بازار داخلی تعمیق آگاهی و درک این محصول جدید برنامه این گسترش می یابد.