+86-511-86095270

تماس با ما

جیانگسو بیلی فولاد پل شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: N0.2 شعبه Meilinwan جاده, منطقه Dingmao Zhenjiang جیانگسو, چین (سرزمین اصلی)

تماس: وانگ Mr.Jack (مدیر)

تلفن: 86-511-86095270

فکس: 86-511-88881212

تلفن همراه: 86-15862985234

ایمیل: jsbaileybridge@163.com

وب سایت: http://www.cnbailey.com

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

نکات کلیدی پل شیشه ای کابل نگرانی پس از نصب کامل شده است

استانداردهای کیفیت پوشش عمودی، معقول حتی گوشه پل تخمگذار حرکتی افقی است. شسته و رفته از نزدیک رابط, گوشه, گوشه, t متصل درستی تنگ trunking و عاری از آلودگی. براکت و چوب لباسی باید معقول، محکم و صاف ثابت. خط در حالی که عبور از پرتوهای, دیوار, طبقه, سینی شیشه ای نه به مرگ در ساختمان قرار داد. اسلات تجهیزات برق متصل شده و از نزدیک با و بدون قرار گرفتن در معرض. پل گذاری مستقیم افقی یا عمودی راست و م م ≥ تلرانس 5 میلیمتر تجاوز نمی.

حفاظت از محصول و حمل و نقل و انباشته از پل باید مطابق با مقررات مربوطه پرداخت با توجه به رطوبت و لکه ها است. هنگام استفاده از مدفوع بالا مراقب ضربه دیوار و درب ساختمان باشید. پل سایت های مستعد آلودگی (مانند اتاق موتور، شفت برق، و غیره)، توجه به بررسی، در زمان کشف تا رنگ قلم مو را باید.

توجه داشته باشید، هنگامی که نزدیک آب و مجرای تهویه مطبوع کنار موقعیت لایه عایق آن توجه به باید. استاندارد ساخت و ساز ساخت و ساز می باید بخشی یا زمین و پس از تست و مهندسی نگران تصویب کمیسیون قبل از شروع ساخت و ساز از سطوح بزرگ تجاری و کابل برق سیم عمودی شفت سقوط حفاظت اقدامات باید همگام با ساخت خط. آلوده پل های زنگ زده، باید قبل از کابل stringing تمیز، براکت جوش باید بی درنگ نقاشی رنگ antirust.