+86-511-86095270

تماس با ما

جیانگسو بیلی فولاد پل شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: N0.2 شعبه Meilinwan جاده, منطقه Dingmao Zhenjiang جیانگسو, چین (سرزمین اصلی)

تماس: وانگ Mr.Jack (مدیر)

تلفن: 86-511-86095270

فکس: 86-511-88881212

تلفن همراه: 86-15862985234

ایمیل: jsbaileybridge@163.com

وب سایت: http://www.cnbailey.com

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

انتخاب سینی کابل و ملاحظات انتخاب

1-در طراحی پروژه تنظیم سینی کابل باید عقلانیت اقتصادی و امکان سنجی فنی و ایمنی و عوامل دیگر برای تعیین بهترین راه حل است، اما همچنین به طور کامل شرایط ساخت و ساز، نصب، تعمیر و نگهداری، تعمیر و کابل کشی بر اساس.

2. هنگامی که سینی کابل افقی ارتفاع کمتر از 2.5 متر از زمین، هنگامی که عمودی از 1.8 متر زمین گذاشته تخمگذار بخش زیر به پوشش فلزی برای محافظت از اما به جز تخمگذار در اتاق های الکتریکی در داخل باید اضافه شود. کانال کابل افقی تخمگذار نیم اشکوب تجهیزات یا مردم در جاده و پایین تر از 2. 5 متر، باید به انجام اقدامات حفاظتی.

3. کابل سینی trunking و مفت خور برای استفاده در محیط های خورنده مواد سفت و سخت است که باید مقاوم در برابر خوردگی. و یا اقدامات برای جلوگیری از خوردگی و ضد خوردگی باید پاسخگویی به نیازهای مهندسی محیط زیست و دوام. نیازهای کارایی بالا مقاوم در برابر خوردگی و یا نیاز به تمیز محل مناسب برای سینی کابل آلومینیوم.

4. کانال کابل در بخش آتش نردبان کابل, سینی با ویژگی های مقاوم در برابر آتش و یا شعله عقب انداز شد اضافه شده، و دیگر مواد محصور در خشکی و یا نیمه محصور ساختار و در سینی و پوشش برس آتش در آویز و غيره. مقاومت قادر به دیدار با الزامات مربوطه هنجارهای ملی و یا استانداردهای باید. در مهندسی بالا شومینه. برای سینی کابل آلومینیوم مناسب نیست.

5. الکترومغناطیسی دخالت حراست از خطوط کابلی. یا n محافظ بیرونی سایه به نور خورشید در فضای باز و نفت و مایعات خورنده و گرد و غبار قابل اشتعال و سایر الزامات زیست محیطی. سینی سینی کابل از نوع بدون سوراخ استفاده شود.

6. آسان تجمع گرد و غبار در محل، پوشش سینی کابل باید استفاده; در عمومی یا خارج از منزل در سراسر جاده. سینی پایین باید پد یا استفاده از پالت های غیر متخلخل اضافه

7. مختلف ولتاژهای مختلف استفاده از کابل نه در همان لایه در داخل سینی کابل گذاشته باید:
(1) 1kV بالا و زیر و 1kV کابل:
(2) همان مسیر به مدار بار به قدرت عرضه کابل;
(3) اضطراری روشنایی و کابل های روشنایی دیگر:
(4) برق کابل قدرت و کنترل و مخابرات.
اگر متوسط سطوح مختلف زمانی که کابل در همان سینی کابل پارتیشن انزوای بیشتر باید بود.

8. هنگامی که سینی کابل فلزی خط طول قطعه بیش از 30m سینی کابل آلومینیوم آلیاژی بیش از 15 متر. و یا زمانی که کابل پل بیش از توسعه ساختمان (استقرار) مفاصل باید کمک هزینه جبران O - 30 میلی متر. اتصال ورق اتصال تلسکوپی باید استفاده شود.

9. کابل نردبان قفسه پالت عرض و ارتفاع انتخاب پر الزامات نرخ نردبان کابل, سینی پر نرخ در حالت کلی قدرت 40% - 50% کابل کنترل کابل 50%. 70%. و رزرو l0% 1252 پروژه توسعه حاشیه.

10. در هنگام انتخاب یک بار سینی کابل, سینی کابل یکنواخت بار بار سینی کابل انتخاب شده بار تاریخ اگر پشتیبانی از سینی کابل و چوب لباسی از طول واقعی با 2 متر است نباید.