+86-511-86095270

تماس با ما

جیانگسو بیلی فولاد پل شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: N0.2 شعبه Meilinwan جاده, منطقه Dingmao Zhenjiang جیانگسو, چین (سرزمین اصلی)

تماس: وانگ Mr.Jack (مدیر)

تلفن: 86-511-86095270

فکس: 86-511-88881212

تلفن همراه: 86-15862985234

ایمیل: jsbaileybridge@163.com

وب سایت: http://www.cnbailey.com

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

مقدمه ای بر پل شناور

یک پل که در آن یک قایق یا جعبه شناور جایگزین اسکله و شناور روی سطح آب می شود. ارتش از تجهیزات استاندارد استفاده می کند تا پل پنتون نظامی را تعریف کند، به نام پنتون نامیده می شود. سابقه تاریخی پل پونتونی در اوایل چین است. کتاب شعر Great and Bright: "Pro ying Yu Yu، ساخت یک قایق برای پرتو"، Records ژو وانگ Jichang در 1184 قبل از میلاد در Pontoon پل Weihe. Donghan Jianwu 11 سال (AD 35)، Gongsun در این هوبئی Yidu، Yichang بین نصب نابودی رودخانه یانگ تسه. در دوره سلسله غرب جین، ده سال اول (274 سال)، دو منجین در استان هنان در نزدیکی رودخانه زرد برای احداث پوند رودخانه یانگ، تا بیش از 800 سال ادامه دارد. در کشورهای خارجی، امپراتوری ایران، کوروش، در سال های 537 پیش از میلاد، یک پل پنتون در بین النهرین ساخته شده و در 481 نخستین رودخانه هلزپونت پنگ (در حال حاضر بندر دوردانل) Zeles را به منظور اتصال اروپا و آسیا به پل معلق ساخته است.

ساختار پل پنتون دارای دو نوع است: ① فرم سنتی در کشتی یا جعبه شناور در قفسه ها، عرشه است. ② در قالب یک قایق، یا کشتی به دم، به یک ستون طولی یا بدن قایق محکم به یک کمربند متصل شده است. برای حفظ موقعیت محور pontoon محاسبه نشده است، کرنش کابل در بالا و پایین نیاز است. برای اتصال به دو طرف، شما باید یک پرتو یا تابش پرتاب را در هر دو طرف تنظیم کنید. برای انطباق با نوسانات سطح آب، دو طرف نیز باید اسکله فرود یا فرود و فرود اسکله را راه اندازی کنند. پل شناور

Pontoon را می توان برای مردم، بزرگراه ها، راه آهن استفاده کرد. ساختار آن پیچیده نیست و راحت است که برچیده شود، اما هزینه تعمیر و نگهداری بالا است. در زمان صلح می توان برای کمک های اضطراری یا به عنوان امکانات ترافیکی موقت استفاده کرد، زمان جنگ می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود که ارتش به سرعت از طریق پوند استاندارد نظامی ارتش به منظور افزایش تحرک خود، معمولا از فلز سبک ساخته شده از نوع خود استفاده می کند.