+86-511-86095270

تماس با ما

جیانگسو بیلی فولاد پل شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: N0.2 شعبه Meilinwan جاده, منطقه Dingmao Zhenjiang جیانگسو, چین (سرزمین اصلی)

تماس: وانگ Mr.Jack (مدیر)

تلفن: 86-511-86095270

فکس: 86-511-88881212

تلفن همراه: 86-15862985234

ایمیل: jsbaileybridge@163.com

وب سایت: http://www.cnbailey.com

دانش

صفحه اصلی > دانش > محتوای

پل چیست؟ ساختار پل!

پل پشتیبانی قلاب و کابل هستند. مهندسی پل رایج است، به عنوان طولانی به عنوان پل کابل, سینی کابل به عنوان پروژه حمایت از آثار سیم کشی هیچ راهنمایی اصولی خاص وجود دارد، بنابراین روند انتخاب طراحی در سیستم های جریان ضعیف و نوع کابل، تعداد انتخاب منطقی برای پل باید بر اساس تولید کننده مشخصات برنامه تطبیق پذیری، فاقد. پل کابلی طیف گسترده ای، برنامه های گسترده، شدت نور، ساختار، کم هزینه و ساده ساخت و ساز، سیم کشی و انعطاف پذیر، استاندارد نصب، ظاهر و غيره است.

سینی کابل تقسیم به اسلات سینی و نردبان قفسه ساختار شبکه براکت براکت و لوازم جانبی نصب و غيره. انتخاب توجه باید به تمام نقاط پل ملاقات سری، جهانی، مجموعه ای از الزامات استاندارد. قاب ساختمان پل می تواند نصب مستقل، همچنین در مختلف ساخته شده (قاب) متصل ساخته شده واقعی و لوله گالری شانگ، براکت می باید منعکس شده ساختار ساده، زیبا، شیک و پیکربندی انعطاف پذیر و نگهداری مناسب، امکانات، تمام قطعات مورد نیاز برای پوشش روي، پردازش نصب در ساختمان در معرض روزهای قاب پل اگر در نزدیکی ساحل یا متعلق به منطقه خوردگی، مواد ضد خوردگی است باید ، و مقاومت در برابر رطوبت و چسبندگی خوب، مقاومت در برابر مقاومت در برابر ضربه بالا از ویژگی های جنسی واقعی.

کاهش وزن نیز می تواند مورد استفاده برای آلومینیوم شامل بار کابل و پل زمین قاب آن اندازه شکل هستند و کیفیت پل پایه قاب مشابه آلومینیوم و فولاد سهم مختلف فولاد (آل = 2.7 آهن = 7.86)، توسط محاسبه وزن بار آلومینیوم فولاد از نسبت به مورد برای هزینه های 1:3 با توجه به دو گونه مواد از قیمت بازار تبدیل قاب آلومینیومی پل هزینه از مشابه آبکاری روي قيمت فولاد پل به بالا کردن دو بار ، قاب آلومینیومی پل تا زیبا، نور و نصب راحت، مزایا، وزن در سال های اخیر و آلومینیوم آلیاژ پل در پروژه اعمال می شود.