+86-511-86095270

تماس با ما

جیانگسو بیلی فولاد پل شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: N0.2 شعبه Meilinwan جاده, منطقه Dingmao Zhenjiang جیانگسو, چین (سرزمین اصلی)

تماس: وانگ Mr.Jack (مدیر)

تلفن: 86-511-86095270

فکس: 86-511-88881212

تلفن همراه: 86-15862985234

ایمیل: jsbaileybridge@163.com

وب سایت: http://www.cnbailey.com

دانش

صفحه اصلی > دانش > محتوای

مزایای فایبرگلاس سینی کابل

1. پل مواد اپوکسی رزین کامپوزیت نوع قاب، در پوشش اسکلت فلزی شکل اسکلت فلزی و کابل پل قاب بخش مشابه، مواد سرد نورد ورق، ضخامت 1.5-2.0 mm ظاهر فلزی به توسط پردازش ویژه کیفیت نرم لایه های مشترک، به آمادگی اسکلت فلزی و لایه ضد خوردگی اصلی تفاوت ضریب انبساط داغ و خاموش لایه، پل قاب در اسکلت فلزی به همراه لایه ضد خوردگی اصلی اضافه شده ، لایه ضد خوردگی از ضخامت یکنواخت 1.5-2.0 میلی متر، لایه ضد خوردگی اصلی خارج باید با چگالی بالا است و آسیب های ضد است نقش بازتاب اشعه ماورای بنفش پوشش لایه صاف ناخوشایند در ظاهر با خواص پیری پیشرو از سینی کابل و استفاده از زندگی.

2. با توجه به آن توسط مواد انتخاب شده است پایین ضریب هدایت حرارتی و شعله عامل بازدارنده از شرکت در می کند محصول نه تنها جنسی عایق نسوز از جنس خارج و است بالا مقاومت در برابر فساد جنسی, در حالی که همچنین طرح نور است، و می تواند پل فلزی و راحت به قاب با استفاده از حمایت از مقاومت در برابر پیری و آرام قابل اعتماد، نقاط قوت، ، زمین پل قاب در نفتی متالورژی شیمیایی، وضعیت فساد قوی با استفاده از گرفتن.

3-پل کابلی در سراسر مناطق مستعد ابتلا به آسیب دستگاه بیگانه و باز شما باید صفحه پوشش حفاظتی استفاده کنید. شاخه trunking یا نردبان کابل می تواند قبول انواع اتصال سیفون. درمان به عنوان تفاوت ظاهر را می توان به تقسیم: داغ غوطه ور پل گالوانیزه غوطه ور گرم گالوانیزه پل سینی برق گالوانیزه اسپری الکترواستاتیک سینی سینی رنگ (مواد پوشش) سوپاپ، عقب انداز آتش فایبر گلاس سینی کابل رنگ سینی، سینی نسوز. پل ها به سرعت در سال های اخیر نه تنها serialized است و گونه های مقاوم در برابر آتش توسط مشترک پل پل پل ضد خوردگی و گونه های دیگر می تواند به طور کامل برآورده تقاضا.

4. زمین سینی کابل قرار دادن آسان, خوب, خوب آتش، زمين خوب. هزینه های سریع، مکانیکی و مصنوعی کم محل. وزن سبک، سبک تر از سینی سنتی 30 ٪ - 60 ٪؛ 90% فضای ماشین استحکام بالا، آسان برای کاهش باز; برای غنی سازی تجهیزات تخیل خود را رایگان به سبک; برنامه کابل داده لوازم جانبی دارای توانایی تحمل چشمگیر; خفه کردن فضا و زمان برای مشتریان قرار دادن پل از ساسات سنتی 1/3.