+86-511-86095270

تماس با ما

جیانگسو بیلی فولاد پل شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: N0.2 شعبه Meilinwan جاده, منطقه Dingmao Zhenjiang جیانگسو, چین (سرزمین اصلی)

تماس: وانگ Mr.Jack (مدیر)

تلفن: 86-511-86095270

فکس: 86-511-88881212

تلفن همراه: 86-15862985234

ایمیل: jsbaileybridge@163.com

وب سایت: http://www.cnbailey.com

فشرده 200 پل

1. ساختار 2 پل بیلی به راحتی حمل و نقل 3 سریع نصب نصب ساده مونتاژ/تقریبا 4 بار عظیمی 5. خدمات طولانی زندگی 6. قوی مقاومت به خوردگی پل بیلی تجهیزات استاندارد پل گسترده ای به تصویب رسید و محبوب ترین در جهان، داشتن ویژگی های است...

  Product Details

1. ساختار پل بیلی
2 به راحتی حمل و نقل
3. سریع نصب نصب آسان مونتاژ/سریع
بار 4 بزرگ
5 عمر طولانی
6. مقاومت در برابر خوردگی قوی

پل بیلی تجهیزات استاندارد پل گسترده ای به تصویب رسید و محبوب ترین در جهان، داشتن ویژگی های ساده ساختار حمل و نقل راحت نصب سریع و آسان، در حالی که ظرفیت بارگیری سنگین ثبات و خستگی طولانی زندگی شود قادر به دهانه جایگزین disassembling بارگذاری ظرفیت و فرم مخلوط به تمام انواع پل موقت راست است ، اورژانس پل ها و پل های ثابت. با استفاده از تجهیزات پل پلهای وجب متنوع ساخته است می تواند. پل دارای مزایای چند اجزای سبک وزن و کم هزینه است. پل بیلی به همین ترتیب است مثل کامپکت 100، 200 پل های بین المللی جمع و جور. این است مونتاژ با هر پانل 3 m و اختراع توسط دونالد بیلی. پل صفحه 321 می dissembled به راحتی و به سرعت در حال ساخته. پل تمام قدرت بالا کششی فولاد ساخته شده است. پرتوی اصلی پانل های سبک وزن و پانل توسط پانل اتصال سوزن متصل است. آسان به جمع آوری و یا پیاده کردن و حمل و نقل است. آن نیز به اشکال مختلف پل پانل با توجه به نیاز خود گستردگی طول و حمل و نقل نصب می شود. بنابراین، این به طور گسترده ای به عنوان حمل و نقل اضطراری temprary یا پل دائم اعمال شده است. طراحی مناسب بار آن چنین است مانند HS-15, HS-20, HS-25 و 50 pedrail و غیره.

پل استفاده و نگهداری

پس از تعمیر و نگهداری اقدامات در حالی که با استفاده از پل باید به تصویب رسید.
(من) نشانه های bridgehead علائم در هر دو bridgeheads بار سطح، نمایش مجموعه باید حد مجاز سرعت، و غیره، با احتیاط شدید در برابر بیش از حد. در صورت لزوم اتخاذ اقدامات فوتی و فوری برای بار و حد مجاز سرعت.
(II) منظم بازرسی و نگهداری است که باید باشد
1. چک کنید به طور منظم مختلف سوزن، پیچ و مهره، پرتو بست و پرانتز تا در وضعیت مناسب حفظ در نوسان بودن.
2. بررسی به طور منظم است که آیا هر رسوب ناهموار بشقاب تخت از شاهین و بلوک روش پل و با هر گونه مشکلی برخورد.
3. لکه چربی اطراف پین برای جلوگیری از آب باران از ورود دیافراگم هول. چربی در اطراف قسمت بیرونی پیچ برای جلوگیری از زنگ زدگی در برابر لکه.
4. به طور مرتب اندازه گیری انحراف midspan برای پیدا کردن که آیا افزایش تدریجی وجود دارد. سرعت افزایش انحراف می باید در نسبت مستقیم با درجه پوشیدن پین و هول و درجه افزایش بسیار کوچک است. اگر سرعت افزایش انحراف بیش از حد سریع است، نشان می دهد که آسیب به پین هول، بالا یا پایین خرپا وتر عضو (از جمله تقویت وتر عضو)، بنابراین، وجود دارد بازرسی دقیق برای اتخاذ اندازه گیری ساخته شده است.
5. به طور منظم است که آیا هر گونه نرم افزار به پایان مرد پایین خرپا وتر عضو را بررسی کنید. اگر هر گونه وجود دارد، اندازه گیری طول ترک، و را اندازه گیری مانیتورینگ برای جلوگیری از خرپا از آسیب رساندن و خرپا در زمان جایگزین.
6. بررسی به طور منظم که آیا هر گونه شکستگی، منحنی و یا unevenness به پل صفحه وجود دارد. جایگزین بلافاصله آسیب دیده. اگر پاس مکرر خزنده کامیون روی پل آهنگ صفحه باید برای اجتناب از سایش سریع هموار.
7. پل قطعات یا لوازم جانبی جز نقاط لمس کردن، کتهای دو رنگ نقاشی شده اند. برای استفاده طولانی و حفاظت از مواد فلزی، بهترین کاری که می خواهد به همه یک کت رنگ پس از احداث پل. برخی از قطعات قبل از رنگ قبل از نصب نیاز.
8. عرشه پل به طور منظم تمیز.

Hot Tags: جمع و جور 200 پل, چین, تولید کنندگان, کارخانه, عمده فروشی, ارزان

یک جفت: پل شلنگ کابل

بعدی: پل موقت

محصولات مرتبط