+86-511-86095270

تماس با ما

جیانگسو بیلی فولاد پل شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: N0.2 شعبه Meilinwan جاده, منطقه Dingmao Zhenjiang جیانگسو, چین (سرزمین اصلی)

تماس: وانگ Mr.Jack (مدیر)

تلفن: 86-511-86095270

فکس: 86-511-88881212

تلفن همراه: 86-15862985234

ایمیل: jsbaileybridge@163.com

وب سایت: http://www.cnbailey.com

پل پین

بیلی CB100 پانل پین و پین 1 کلیپ های پل بیلی جزء برای اتصال پانل های بیلی برای اتصال خرپاهای. یک سوراخ دایره ای در انتهای پین است. Detent ایمنی در حین نصب تا برای جلوگیری از حذف فرم پین وارد کنید. سوکت در بالای پین با وجود دارد...

  Product Details

بیلی CB100 پانل پین و پین های ویدیوئی

1 پل بیلی جزء برای اتصال پانل های بیلی

برای اتصال خرپاهای. یک سوراخ دایره ای در انتهای پین است. Detent ایمنی در حین نصب تا برای جلوگیری از حذف فرم پین وارد کنید. سوکت در بالای پین با جهت انطباق با این که از دیافراگم مدور کوچک وجود دارد. که detent ایمنی ممکن است به پین وارد هموار در هنگام نصب، سوکت موازی عضو بالا و پایین وتر را.
در حالی که احداث پل سه ردیف برای سهولت مونتاژ و حذف، پین باید نصب به شرح زیر است: وارد کردن پین ردیف اول (داخلی ردیف) ردیف پایین خرپا از داخل به خارج و از خارج به داخل ردیف دوم و سوم. تمام پین ردیف بالایی باید از درج می شود خارج.
مواد خرپا و قاب 30CrMnTi با قطر 49.5 میلی متر است.

مشخصات پل بیلی

پل بیلی نوع قابل حمل، پیش ساخته خرپا پل است. توسعه یافته توسط بریتانیا در طول جنگ جهانی دوم برای استفاده نظامی و استفاده گسترده توسط واحدهای مهندسی نظامی آمریکا و بریتانیا را دیدم.

پل بیلی مزایای استفاده از ابزارهای خاص و یا تجهیزات سنگین برای جمع آوری نیاز بود. چوب و فلزی پل عناصر کوچک بودند و نور کافی به اجرا در کامیون و برداشته به محل با دست، بدون نیاز به استفاده از جرثقیل. پل ها به اندازه کافی قوی به مخازن حمل شد. پل بیلی گسترده در پروژه های ساخت و ساز مهندسی عمران استفاده می شود و گذرگاه های موقتی برای ترافیک پا و خودرو ارائه ادامه.

موفقیت پل بیلی به طراحی مدولار منحصر به فرد خود و این واقعیت که یکی با حداقل کمک از تجهیزات سنگین پیش ساخته شود می تواند بود. ترین, اگر نه همه, طرح های قبلی برای نظامی پل جرثقیل به پل قبل از مونتاژ آسانسور و پایین تر آن را به محل مورد نیاز. قطعات بیلی از آلیاژهای فلزی استاندارد ساخته شد و به اندازه کافی ساده است که قطعات ساخته شده در تعدادی از کارخانه های مختلف می تواند کاملا قابل تعویض شد. هر بخش فردی می تواند توسط تعداد کمی از مردان قادر می سازد مهندسین ارتش برای حرکت آسان تر و سریع تر از قبل، به اجرا درآمد در آماده سازی راه برای سربازان و matériel پیشرفت آنان. در نهایت، طراحی مدولار مهندسین برای ساخت هر پل به عنوان طولانی و قوی مورد نیاز، دو برابر یا سه تا زمانی، در پانل سمت حمایتی و یا در بخش پروفيل مجاز.
معرفی پل بیلی CB100(321-Type)

برنامه جمع و جور 100(CB100;321-Type) پل پانل استاندارد:
عرض عرشه پل: 4 متر
طول آزاد: 9-51 متر
ابعاد صفحه: 3000MMX1500MM

پل صفحه جمع و جور 100(CB100;321-Type) نوع سیستم پل که disassembler می شود و به سرعت در حال ساخته است. کل پل با قدرت بالا کششی فولاد جوش داده شده است. شاهین وزن سبک کامپوزیت پانل و پانل توسط پانل اتصال سوزن متصل است. تبدیل بین بخش آسان و سبک وزن هستند. به جمع آوری و یا پیاده کردن و حمل و نقل آنها آسان است. آن نیز به اشکال مختلف پل پانل با توجه به نیاز خود گستردگی طول و حمل و نقل نصب می شود. بیشتر توسعه یافته و تضمین صفحه پل برای حمل و نقل اضطراری پس آن به طور گسترده ای استفاده شده است. مناسب برای طرح های بار از HS-15 HS-20 HS-25 و pedrail 50 و غیره.

Hot Tags: پل پین، چین، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان
محصولات مرتبط