+86-511-86095270

تماس با ما

جیانگسو بیلی فولاد پل شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: N0.2 شعبه Meilinwan جاده, منطقه Dingmao Zhenjiang جیانگسو, چین (سرزمین اصلی)

تماس: وانگ Mr.Jack (مدیر)

تلفن: 86-511-86095270

فکس: 86-511-88881212

تلفن همراه: 86-15862985234

ایمیل: jsbaileybridge@163.com

وب سایت: http://www.cnbailey.com

بیلی وتر پیچ

مشخصات 1 برای حمایت از بیلی کف سازی اطلاعات عمومی سیستم 2 به آکورد ها و پانل ها 3 معمولا مورد استفاده در پل های فلزی 4 پل بیلی پانل پیچ مورد استفاده برای اتصال پانل های بالا و پایین اتصال. خرپا پیچ و مهره عضو وتر: خرپا پیچ برای اتصال بالا و پایین خرپا استفاده می شود. در حالی که با استفاده از...

  Product Details

مشخصات
1 برای حمایت از بیلی سیستم کف سازی اطلاعات عمومی
2-برای اتصال پانل و آکورد
3 معمولا در پل فولادی استفاده می شود
4 پل بیلی

پانل پیچ برای اتصال بالا و پایین صفحه استفاده می شود.
خرپا پیچ و مهره عضو وتر: خرپا پیچ برای اتصال بالا و پایین خرپا استفاده می شود. در حالی که با استفاده از قرار دادن پیچ پیچ به سوراخ خرپا وتر عضو از بالا به پایین، اجازه پد خم پیچ تصاحب داخل عضو وتر و مهره را سفت. پیچ عضو وتر، شبیه به پیچ خرپا تنها 7 سانتی متر طول, برای اتصال خرپا و تقویت وتر عضو نصب شده با توجه به انجیر. 3-20 استفاده می شود، اجازه پیچ دفن سر به عضو وتر تقویت شده و اجتناب از مسدود کردن پل در حالی که.
پل بیلی نوع قابل حمل، پیش ساخته خرپا پل است. توسعه یافته توسط بریتانیا در طول جنگ جهانی دوم برای استفاده نظامی و استفاده گسترده توسط واحدهای مهندسی نظامی آمریکا و بریتانیا را دیدم.

پل بیلی مزایای استفاده از ابزارهای خاص و یا تجهیزات سنگین برای جمع آوری نیاز بود. چوب و فلزی پل عناصر کوچک بودند و نور کافی به اجرا در کامیون و برداشته به محل با دست، بدون نیاز به استفاده از جرثقیل. پل ها به اندازه کافی قوی به مخازن حمل شد. پل بیلی گسترده در پروژه های ساخت و ساز مهندسی عمران استفاده می شود و گذرگاه های موقتی برای ترافیک پا و خودرو ارائه ادامه.

موفقیت پل بیلی به طراحی مدولار منحصر به فرد خود و این واقعیت که یکی با حداقل کمک از تجهیزات سنگین پیش ساخته شود می تواند بود. ترین, اگر نه همه, طرح های قبلی برای نظامی پل جرثقیل به پل قبل از مونتاژ آسانسور و پایین تر آن را به محل مورد نیاز. قطعات بیلی از آلیاژهای فلزی استاندارد ساخته شد و به اندازه کافی ساده است که قطعات ساخته شده در تعدادی از کارخانه های مختلف می تواند کاملا قابل تعویض شد. هر بخش فردی می تواند توسط تعداد کمی از مردان قادر می سازد مهندسین ارتش برای حرکت آسان تر و سریع تر از قبل، به اجرا درآمد در آماده سازی راه برای سربازان و matériel پیشرفت آنان. در نهایت، طراحی مدولار مهندسین برای ساخت هر پل به عنوان طولانی و قوی مورد نیاز، دو برابر یا سه تا زمانی، در پانل سمت حمایتی و یا در بخش پروفيل مجاز.

Hot Tags: بیلی وتر پیچ, چین, تولید کنندگان, کارخانه, عمده فروشی, ارزان
محصولات مرتبط