+86-511-86095270

تماس با ما

جیانگسو بیلی فولاد پل شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: N0.2 شعبه Meilinwan جاده, منطقه Dingmao Zhenjiang جیانگسو, چین (سرزمین اصلی)

تماس: وانگ Mr.Jack (مدیر)

تلفن: 86-511-86095270

فکس: 86-511-88881212

تلفن همراه: 86-15862985234

ایمیل: jsbaileybridge@163.com

وب سایت: http://www.cnbailey.com

یاطاقان ¬ های پل بیلی

یاطاقان ¬ های پل بیلی

مشخصات 1 پل بیلی جزء 2 دریافت مطبوعات از شاهین قدرت مفید 3 به محل پل در مجاورت پست انتهای پل شاهین محوری پل صندلی را پشتیبانی می کند. شاهین محوری به سه بخش تقسیم شده است. در حالی که احداث پل تک سطر پایان پست از...

  Product Details

مشخصات
جزء 1 پل بیلی
2 دریافت قدرت مطبوعات از شاهین
3 پل در مجاورت محل مفید

پست انتهای پل شاهین محوری پل صندلی را پشتیبانی می کند. شاهین محوری به سه بخش تقسیم شده است. در حالی که احداث پل تک ردیف پست پایان خرپا پشتیبانی از بخش میانی شاهین محوری; در حالی که احداث پل دو ردیف با استفاده از دو پل صندلی پست پایان ترتيب بخش میانی girders محوری دو پل صندلی پشتیبانی; در حالی که احداث سه ردیف پل هنوز دو پل صندلی، با استفاده از پست پایان ردیف داخلی پشتیبانی از بخش میانی یک شاهین محوری از پل صندلی و پست پایان ردیف میانی و بیرونی ترتيب پشتیبانی از بخش سمت شاهین محوری دیگر پل صندلی.

پل بیلی (نیز باشد به نام پل صفحه جمع و جور) تجهیزات استاندارد پل گسترده ای به تصویب رسید و محبوب ترین در جهان در اختیار داشتن ویژگی های ساختار ساده، راحت حمل و نقل و نصب سریع و آسان به جداسازی قطعات ظرفیت ثبات و خستگی طولانی زندگی بودن قادر به دهانه جایگزین فرم ظرفیت و مخلوط به راست انواع و استفاده از پل موقت بارگذاری است ، پل های اضطراری و پل های ثابت. با استفاده از تجهیزات پل فشرده پنل پلهای وجب متنوع ساخته است می تواند.

Hot Tags: پل پل بیلی یاطاقان پل اسکله پایه و اساس, گلدان, چین, تولید کنندگان, کارخانه, عمده فروشی, ارزان بلبرینگ
محصولات مرتبط